přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zpřesnění Pravidel, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty Programu rozvoje venkova ČR na období 2014 – 2020, operace 6.4.2 Podpora agroturistiky pro 4. kolo příjmu žádostí

14.12.2017

Dne 13. 12. 2017 schválil ministr zemědělství Ing. Marian Jurečka zpřesnění Pravidel, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty Programu rozvoje venkova ČR na období 2014 – 2020 (dále jen „Pravidla“), operace 6.4.2 Podpora agroturistiky pro 4. kolo příjmu žádostí.

Byla upravena podmínka Specifických Pravidel v rámci povinných příloh předkládaných při podání Žádosti o platbu vztahující se na preferenční kritérium „Vliv projektu na zaměstnanost na venkově“.

Nové znění je v souladu s Přílohou 11 „Metodika definice a způsobů kontroly nově vytvořených pracovních míst“, kdy bude stav pracovních míst kontrolován s průměrným stavem zaměstnanců v pracovním poměru za posledních dvanáct uzavřených měsíců před předložením Žádosti o dotaci, nikoliv před předložením Žádosti o platbu.

Aktuální znění Specifických podmínek Pravidel pro 4. kolo příjmu žádostí pro operaci 6.4.2 Podpora agroturistiky jsou k dispozici v elektronické podobě v příloze níže.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem