přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Spuštění Portálu farmáře na SZIF pro DP M.1. - Zmírnění škod způsobených jarními mrazy na ovocných kulturách v dubnu a květnu 2019

24.4.2020

Dne 22. dubna 2020 byla na SZIF spuštěna funkcionalita Portálu farmáře pro možnost vygenerování a předvyplnění formuláře Žádosti o dotaci Národních dotací, dotačního programu M.1.

Dne 22. dubna 2020 byla na SZIF spuštěna funkcionalita Portálu farmáře pro možnost vygenerování a předvyplnění formuláře Žádosti o dotaci Národních dotací, dotačního programu M.1. - Zmírnění škod způsobených jarními mrazy na ovocných kulturách v dubnu a v květnu 2019 zahrnujícího podprogramy:

  • M.1.1. Zmírnění škod způsobených jarními mrazy na ovocných kulturách v dubnu a v květnu 2019 dle Rámcového programu – letní ovoce a
  • M.1.2. Zmírnění škod způsobených jarními mrazy na ovocných kulturách v dubnu a v květnu 2019 dle Rámcového programu – jablka a hrušky. 

Na webových stránkách SZIF www.szif.cz byla zároveň zveřejněna „Příručka pro žadatele o zemědělské národní dotace k elektronickému podání žádosti o dotaci“
(SZIF POSKYTUJE - Národní dotace - Řešení rizik a krizí v zemědělství -- sekce „KE STAŽENÍ“ - složka „2020 – Jarní mrazy 2019“ -- Příručka k elektronickému podání žádosti DP M.1.; zároveň zveřejněno i na Portálu farmáře - sekce „Nová podání“ - „Národní dotace“ - „Soubory ke stažení“ -- složka „M.1.“ -- Příručka k elektronickému podání žádosti DP M.1.).

 

Příjem žádostí (možnost odesílání Žádostí o dotaci prostřednictvím Portálu farmáře) bude probíhat od 28. dubna 2020 od 8 hodin do 7. května 2020 do 18 hodin.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem