přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Informace pro žadatele k přílohám předkládaným po realizaci údržby/obnovy předmětu dotace – výklad k tabulkám č. 3 a č. 4

4.4.2018

Žadatel o dotaci nesmí navyšovat finanční požadavek oproti částce uvedené v Rozhodnutí o poskytnutí dotace.

V tabulce č. 3 (řádky 2 a 3) uvede žadatel celkové způsobilé výdaje realizovaného předmětu dotace a požadovanou výši dotace (max. 70 %). Tyto částky nesmí převyšovat částky způsobilých výdajů a dotace uvedených v Rozhodnutí o poskytnutí dotace. Výdaje nad částku uvedenou v Rozhodnutí jsou z pohledu vyúčtování výdajů nezpůsobilé a žadatel je hradí z vlastních zdrojů.

V tabulce č. 4 (řádky 6 a 7) uvede žadatel celkové způsobilé výdaje realizovaného předmětu dotace a požadovanou výši dotace (max. 70 %). Tyto částky nesmí převyšovat částky způsobilých výdajů a dotace uvedených v Rozhodnutí o poskytnutí dotace. Výdaje nad částku uvedenou v Rozhodnutí jsou z pohledu vyúčtování výdajů nezpůsobilé a žadatel je hradí z vlastních zdrojů.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem