přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Seminář k opatření IV.2.1 Realizace projektů spolupráce

26.5.2015

Dne 8. 6. 2015 se bude v Hotelu Akademie Naháč, Komorní Hrádek 277, Chocerady konat jednodenní seminář k projektům spolupráce přijatých v rámci 22. kola příjmu žádostí o dotaci z Programu rozvoje venkova ČR 2007 – 2013.

Účelem těchto projektů bylo posílení spolupráce MAS mezi sebou a předávání správné praxe a postupů. S využitím zkušeností z období 2007 - 2013 měly MAS v rámci projektu společně zpracovat doporučující metodiku týkající se jednoho z následujících témat:

  • přidaná hodnota projektů spolupráce
  • evaluace a monitoring strategie MAS
  • uplatňování principu LEADER (zejména přístup zdola-nahoru), organizační struktura MAS a proces výběru projektů (rovný přístup, transparentnost a etický kodex MAS apod.), využití MAS jako platformy pro různé aktivity v oblasti regionálního rozvoje apod.

V rámci semináře budou prezentovány výsledky jednotlivých metodik, jejich závěry okomentují a shrnou odborníci na dané téma.

Program semináře naleznete v příloze tohoto článku.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem