přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zpřesnění Pravidel IV.1.1 Místní akční skupina pro rok 2014

26.11.2014

Dne 24. 11. 2014 schválil ministr zemědělství zpřesnění Pravidel IV.1.1 Místní akční skupina dle kapitoly 14 těchto Pravidel. Uvedená změna je platná pro rok 2014.

Zpřesnění se týká úpravy kapitoly 5. Způsobilé výdaje, podkapitola 5.2 Dotaci je možné poskytnout pouze za těchto podmínek, odrážka d)

Původní znění:

„Způsobilé výdaje jsou z hlediska času realizovány, tj. zaplaceny/uhrazeny pouze v období od 1. ledna do 31. prosince roku, ke kterému se vztahuje Žádost o proplacení. Výjimkou jsou zálohové platby, které je možné zahrnout do Žádosti o proplacení až po jejich fyzické realizaci, maximálně však v Žádosti o proplacení za rok následující po provedení platby; K.“

Nové znění:

„Způsobilé výdaje jsou fyzicky realizovány pouze v období od 1. ledna do 31. prosince roku, ke kterému se vztahuje Žádost o proplacení. Výdaje musí být uhrazeny a vyúčtovány nejpozději do data podání Žádosti o proplacení; K.“

Aktualizované znění Pravidel IV.1.1 Místní akční skupina pro rok 2014 naleznete v příloze.

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem