přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aktuality


zobrazit po
2.9.2008

Druhé kolo žádostí o dotace z OP Rybářství bude spuštěno v říjnu DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 26 KB)

Tisková zpráva - V rámci druhého kola příjmu Žádostí o dotace z OP Rybářství bude možno podávat žádosti v období od 7.10. do 27.10.2008 na opatření 3.1. záměr a) a 3.3. záměr b).


21.8.2008

Ryba je dobrá, zdravá a domácí DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 26 KB)

Tisková zpráva - Čtyřletou komunikační kampaň na podporu spotřeby sladkovodních ryb domácí produkce a výrobků z nich od září spustí MZe ve spolupráci s agenturou DORLAND, jejíž návrh zvítězil ve veřejném výběrovém řízení.


18.8.2008

V průběhu srpna a září může MZe podat žádost o čerpání financí na podporu spotřeby sladkovodních ryb a výrobků z nich prostřednictvím OP Rybářství DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 23 KB)

Tisková zpráva - Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s rybářskými subjekty bude moci realizovat celostátní kampaň zaměřenou na propagaci spotřeby sladkovodních ryb a výrobků z nich.


Datum konání: 10.6.2008  – 30.6.2008 

Dotační výzva - 1. kolo příjmu žádostí o dotaci z OP Rybářství

Tato výzva se týká následujících opatření a záměrů OP Rybářství: 2.1. Opatření pro produktivní investice do akvakultury, záměry a), b), c), d), e)…


2.6.2008

Žádat o dotace z OP Rybářství bude v prvním kole jednodušší DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 24 KB)

Tisková zpráva - Žadatelům o investiční podporu v prvním kole příjmu žádostí o dotaci z Operačního programu Rybářství bude stačit předložit platné stavební povolení, namísto pravomocného, jak požadují pravidla. Změnu schválil ministr zemědělství Petr Gandalovič s tím, že pravomocné stavební povolení předloží žadatelé do 42 dnů od zaregistrování žádosti.


12.5.2008

Příjem žádostí o čerpání z Operačního programu Rybářství se rozběhne v červnu DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 28 KB)

Tisková zpráva - 1. kolo příjmů Žádostí o dotace z OP Rybářství proběhne ve dnech od 10.6. do 30.6.2008. Čerpat dotace v rámci prvního kola příjmu žádostí bude možné na opatření 2.1. Opatření pro produktivní investice do akvakultury a na opatření 2.4. Investice do zpracování a uvádění na trh.


10.4.2008

Čeští rybáři mohou z Operačního programu Rybářství čerpat ročně asi 150 miliónů korun DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 32 KB)

Tisková zpráva - Operační program Rybářství zajistí českému produkčnímu i svazovému rybářství prostředky na modernizaci sektoru ve výši zhruba jedné miliardy korun, tedy ročně kolem sto padesáti milionu korun.


19.3.2008

Podpora spotřeby sladkovodních ryb DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 23 KB)

Tisková zpráva - Právě probíhá veřejná soutěž na návrh a realizaci dlouhodobé komunikační kampaně na podporu spotřeby sladkovodních ryb a výrobků z nich v ČR.

zobrazit po