přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Projekt BIOmléko nabídne pomoc pro konvenční zemědělce, ale zaměří se také na finalizaci bioprodukce

České biomléko plní nejvyšší standardy kvality. Stoupá proto o něj zájem jak u spotřebitelů v ČR, tak i v zahraničí a nabídka nestíhá reflektovat poptávku. Ministerstvo zemědělství a PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců proto podporují zvýšení jeho produkce. Jednou z cest, jak dosáhnout zvýšení výroby, je přenos informací, díky nimž budou producenti konvenčního mléka vědět, jak vstoupit do procesu certifikované bioprodukce a také jaké výhody jim tento krok přinese.

Více >


Datum konání: 30.11.2018  9:30 – 16:00

Seminář PRATOTECHNIKA TTP (Biomléko)

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců a Ministerstvo zemědělství Vás zvou na seminář PRATOTECHNIKA TTP v rámci Projektu Ministerstva zemědělství NA PODPORU PRODUKCE A…


Datum konání: 29.11.2018  9:30 – 15:30

Seminář ANIMAL WELFARE (Biomléko)

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců a Ministerstvo zemědělství Vás zvou na seminář ANIMAL WELFARE v rámci Projektu Ministerstva zemědělství NA PODPORU PRODUKCE A…


6.9.2018

Seminář ZPRACOVÁNÍ MLÉKA - 4.9. Brníčko

Dne 4.9..2018 proběhl v Brníčku v rámci Projektu Ministerstva zemědělství NA PODPORU PRODUKCE A ODBYTU BIOMLÉKA seminář na výrobu sýrů z nepasterovaného mléka.

Kalendář

Novinky