Přehled vzdělávacích akcí PRV

Vyhledat podle

Název akce:   Místo konání:   Termín konání:
Zaměření:   Regionální omezení:   Lektor:
Název pořadatele:   IČ pořadatele:  
Vyhledat
Zrušit vyhledávání
1 ... 2 ... 3 ... ... 25 ...
Číslo Název Pořadatel Místo konání Termín konání Lektor Zaměření akce Regionální omezení
841 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Liberec 18.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Liberecký
1646 Školení obsluhy výtopen na biomasu CZ Biom - České sdružení pro biomasu, z.s. (IČ: 61383929) Třebíč, Velkomeziříčská 640, 67401 Třebíč 18.09.2019, 09:00 - 18:30 Ing. Jan Habart, Ph.D. 2A Konkurenceschopnost zemědělství Vysočina
1631 Školení obsluhy bioplynových stanic CZ Biom - České sdružení pro biomasu, z.s. (IČ: 61383929) Myslovice, Myslovice 21, 33901 Klatovy 18.09.2019, 09:00 - 18:00 Ing. Adam Moravec 2A Konkurenceschopnost zemědělství Plzeňský
842 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Liberec 19.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Liberecký
517 Zlepšení konkurenceschopnosti prvovýrobců přidáním hodnoty do potravin bez/s GM surovinami, krmivy
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Clarion Congress Hotel, Pražská tř. 2306/14, 370 04 České Budějovice 19.09.2019, 08:30 - 15:30 Lektoři/náhradníci: Václav Suchan, Jitka Gótzová/Petr Beneš/Michaela Jedličková, Josef Svoboda/Jiří Fiala/Miroslav Vyskočil, Jaroslava Ovesná/Ladislav Kučera, Iva Pecl, Jiří Kostkan/Pavel Koukal. 3A Konkurenceschopnost potravinářství Jihočeský
2147 Ekologie a moderní zemědělství II Regionální rozvojová agentura Východní Moravy (IČ: 45659176) ZDV Fryšták, Holešovská 166, 736 16 Fryšták, Holešovská 166, 763 16 Fryšták 19.09.2019, 08:30 - 14:30 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Zlínský
1633 Školení obsluhy bioplynových stanic CZ Biom - České sdružení pro biomasu, z.s. (IČ: 61383929) Myslovice, Myslovice 21, 33901 Klatovy 19.09.2019, 09:00 - 18:00 Ing. Adam Moravec 2A Konkurenceschopnost zemědělství Plzeňský
843 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Liberec 20.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Liberecký
1634 Školení obsluhy bioplynových stanic - exkurze CZ Biom - České sdružení pro biomasu, z.s. (IČ: 61383929) Předslav, Předslav 101, 33901 Klatovy 20.09.2019, 09:00 - 16:00 Ing. Adam Moravec 2A Konkurenceschopnost zemědělství Plzeňský
1978 Moderní management chovu, výživy a zdraví malých přežvýkavců a faremní produkce potravin
Akce byla zrušena bez náhrady
MVDr. LUKÁŠ HLUBEK (IČ: 71206191) ZS Jindřichovice 21.09.2019, 08:00 - 19:00 Hlubek, Wojdas, Hegedušová, Holásek 2B Mladí zemědělci Karlovarský
2220 Vzdělávání pracovníků potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 22.09.2019, 08:00 - 19:05 2A Konkurenceschopnost zemědělství Pardubický
957 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace
Akce byla zrušena bez náhrady
LUDĚK BRABEC (IČ: 47109653) Dalešice 23.09.2019, 08:00 - 19:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Vysočina
844 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 23.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Pardubický
2155 Ekologie a moderní zemědělství II Regionální rozvojová agentura Východní Moravy (IČ: 45659176) Nedašov - kulturní dům, Nedašov 370, 763 32 Nedašov 23.09.2019, 08:30 - 14:30 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Zlínský
845 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 24.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Pardubický
510 Zlepšení hospodářské výkonnosti zemědělských podniků s podporou precizního zemědělství
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Hotel Černigov, Riegrovo nám. 1494/4, 500 02 24.09.2019, 08:30 - 16:00 Lektoři/náhradníci: Čapková, Kratochvílová, Lukas, Kumhála, Kroulík, Brant, Zábranský, Kumhálová, Komárek, Jarolímek, Elbl. 2A Konkurenceschopnost zemědělství Královéhradecký
514 Zlepšení konkurenceschopnosti prvovýrobců přidáním hodnoty do potravin bez/s GM surovinami, krmivy
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) CENTRUM BABYLON, Nitranská 1, 460 12 Liberec 24.09.2019, 08:30 - 15:30 Lektoři/náhradníci: Václav Suchan, Jitka Gótzová/Petr Beneš/Michaela Jedličková, Josef Svoboda/Jiří Fiala/Miroslav Vyskočil, Jaroslava Ovesná/Ladislav Kučera, Iva Pecl, Jiří Kostkan/Pavel Koukal. 3A Konkurenceschopnost potravinářství Liberecký
846 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 25.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Pardubický
1015 Zásady správné výrobní hygienické praxe UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Krásná Hora nad Vltavou 279, 25256 Krásná Hora nad Vltavou 25.09.2019, 10:30 - 13:00 Ing. Jana Novotná 3A Konkurenceschopnost potravinářství Středočeský
976 Interní audity, značení a bezpečnost potravin UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Krásná Hora nad Vltavou 279, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou 26.09.2019, 08:00 - 16:00 Ing. Marek Vydra 3A Konkurenceschopnost potravinářství Středočeský