Přehled vzdělávacích akcí PRV

Vyhledat podle

Název akce:   Místo konání:   Termín konání:
Zaměření:   Regionální omezení:   Lektor:
Název pořadatele:   IČ pořadatele:  
Vyhledat
Zrušit vyhledávání
1 ... 2 ... 3 ... ... 24 ...
Číslo Název Pořadatel Místo konání Termín konání Lektor Zaměření akce Regionální omezení
2220 Vzdělávání pracovníků potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 22.09.2019, 08:00 - 19:05 2A Konkurenceschopnost zemědělství Pardubický
957 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace
Akce byla zrušena bez náhrady
LUDĚK BRABEC (IČ: 47109653) Dalešice 23.09.2019, 08:00 - 19:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Vysočina
844 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 23.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Pardubický
2155 Ekologie a moderní zemědělství II Regionální rozvojová agentura Východní Moravy (IČ: 45659176) Nedašov - kulturní dům, Nedašov 370, 763 32 Nedašov 23.09.2019, 08:30 - 14:30 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Zlínský
845 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 24.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Pardubický
510 Zlepšení hospodářské výkonnosti zemědělských podniků s podporou precizního zemědělství
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Hotel Černigov, Riegrovo nám. 1494/4, 500 02 24.09.2019, 08:30 - 16:00 Lektoři/náhradníci: Čapková, Kratochvílová, Lukas, Kumhála, Kroulík, Brant, Zábranský, Kumhálová, Komárek, Jarolímek, Elbl. 2A Konkurenceschopnost zemědělství Královéhradecký
514 Zlepšení konkurenceschopnosti prvovýrobců přidáním hodnoty do potravin bez/s GM surovinami, krmivy
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) CENTRUM BABYLON, Nitranská 1, 460 12 Liberec 24.09.2019, 08:30 - 15:30 Lektoři/náhradníci: Václav Suchan, Jitka Gótzová/Petr Beneš/Michaela Jedličková, Josef Svoboda/Jiří Fiala/Miroslav Vyskočil, Jaroslava Ovesná/Ladislav Kučera, Iva Pecl, Jiří Kostkan/Pavel Koukal. 3A Konkurenceschopnost potravinářství Liberecký
846 Informační akce pro pracovníky potravinářství se zaměřením na inovace v oboru JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Pardubice 25.09.2019, 08:00 - 19:05 3A Konkurenceschopnost potravinářství Pardubický
1015 Zásady správné výrobní hygienické praxe UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Krásná Hora nad Vltavou 279, 25256 Krásná Hora nad Vltavou 25.09.2019, 10:30 - 13:00 Ing. Jana Novotná 3A Konkurenceschopnost potravinářství Středočeský
976 Interní audity, značení a bezpečnost potravin UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Krásná Hora nad Vltavou 279, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou 26.09.2019, 08:00 - 16:00 Ing. Marek Vydra 3A Konkurenceschopnost potravinářství Středočeský
2148 Ekologie a moderní zemědělství II Regionální rozvojová agentura Východní Moravy (IČ: 45659176) Hotel Říka, Na Říce 59, 768 72 Chvalčov, Na Říce 59, 768 72 Chvalčov 26.09.2019, 08:30 - 14:30 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Zlínský
513 Zlepšení konkurenceschopnosti prvovýrobců přidáním hodnoty do potravin bez/s GM surovinami, krmivy
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) GREEN GONDOLA, Pallova 12, 301 00 Plzeň 26.09.2019, 08:30 - 15:30 Lektoři/náhradníci: Václav Suchan, Jitka Gótzová/Petr Beneš/Michaela Jedličková, Josef Svoboda/Jiří Fiala/Miroslav Vyskočil, Jaroslava Ovesná/Ladislav Kučera, Iva Pecl, Jiří Kostkan/Pavel Koukal. 3A Konkurenceschopnost potravinářství Plzeňský
2176 Správná praxe při zemědělském hospodaření zaměřená na ochranu ptactva Českomoravská myslivecká jednota, z.s. (IČ: 00443174) Plzeň, Ruská, Ruská 16, 32600 Plzeň 26.09.2019, 09:00 - 17:00 Marada 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Plzeňský
2177 Správná praxe při zemědělském hospodaření zaměřená na ochranu ptactva Českomoravská myslivecká jednota, z.s. (IČ: 00443174) Malá Hraštice, č.p. 115, 26203 Malá Hraštice 27.09.2019, 09:00 - 17:00 Marada 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Plzeňský
661 Moderní softwarové systémy pro zefektivnění zemědělské činnosti s ohledem na životní prostředí Společnost mladých agrárníků České republiky, z. s. (IČ: 69780765) VOŠ Příbram, Na Příkopech 104, Příbram, 261 01 28.09.2019, 10:00 - 16:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Středočeský
662 Moderní softwarové systémy pro zefektivnění zemědělské činnosti s ohledem na životní prostředí Společnost mladých agrárníků České republiky, z. s. (IČ: 69780765) VOŠ Příbram, Na Příkopech 104, Příbram, 261 01 29.09.2019, 10:00 - 16:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Středočeský
768 Inovace a novinky provozu zemědělských strojů na základní zpracování půdy
Akce byla zrušena bez náhrady
IVAN ČERNEK (IČ: 74392115) Hrádek 01.10.2019, 08:00 - 15:00 2A Konkurenceschopnost zemědělství Pardubický
721 Vzdělávání pracovníků potravinářství se zaměřením na inovace v oboru
Akce byla zrušena bez náhrady
JOSEF SLUKA (IČ: 42503973) Smíchov 01.10.2019, 08:00 - 17:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Hlavní město Praha
512 Zlepšení konkurenceschopnosti prvovýrobců přidáním hodnoty do potravin bez/s GM surovinami, krmivy
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Clarion Hotel Congress Olomouc, Jeremenkova 36, 779 00 Olomouc 01.10.2019, 08:30 - 15:30 Lektoři/náhradníci: Václav Suchan, Jitka Gótzová/Petr Beneš/Michaela Jedličková, Josef Svoboda/Jiří Fiala/Miroslav Vyskočil, Jaroslava Ovesná/Ladislav Kučera, Iva Pecl, Jiří Kostkan/Pavel Koukal. 3A Konkurenceschopnost potravinářství Olomoucký
509 Zlepšení hospodářské výkonnosti zemědělských podniků s podporou precizního zemědělství
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Hotel EURO, Jiráskova 2781, 530 02 Pardubice 01.10.2019, 08:30 - 16:00 Lektoři/náhradníci: Čapková, Kratochvílová, Lukas, Kumhála, Kroulík, Brant, Zábranský, Kumhálová, Komárek, Jarolímek, Elbl. 2A Konkurenceschopnost zemědělství Pardubický