Přehled vzdělávacích akcí PRV

Vyhledat podle

Název akce:   Místo konání:   Termín konání:
Zaměření:   Regionální omezení:   Lektor:
Název pořadatele:   IČ pořadatele:  
Vyhledat
Zrušit vyhledávání
1 ... 2 ... 3 ... ... 29 ...
Číslo Název Pořadatel Místo konání Termín konání Lektor Zaměření akce Regionální omezení
2356 Produkce brambor s uplatněním půdoochranných, protierozních a biologických postupů
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Březovská zemědělská, a.s., Březová u Vítkova, Opava 107, 74744 Březová 11.08.2020, 09:00 - 12:00 M. Chlan, M. Čížek, P. Růžek, J. Králíček, P. Kasal, M. Suchomelová, V. Čermák, E. Hausvater, B. Dobiášová, P. Marousek, J. Čepl, P. Doležal, V. Henzel 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Moravskoslezský
1595 Jarní semináře - inovace technologií se záměrem zlepšení hospodaření s půdou SPZO s.r.o. (IČ: 26748410) Zkušební stanice ÚKZÚZ, Oblekovice 16, Znojmo 671 80, Oblekovice 16, 67180 Znojmo 11.08.2020, 09:30 - 14:30 Ing. Volf, Ing. Škeřík, Ing. Hnilička, Doc. Baranyk, Ing. Málek, Ing. Povolný, Ing. Říha 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Jihomoravský
1596 Jarní semináře - inovace technologií se záměrem zlepšení hospodaření s půdou SPZO s.r.o. (IČ: 26748410) Restaurace Sokolovna, Svatopluka Čecha 1137, Uherský Brod 688 01, Svatopluka Čecha 1137, 68801 Uherský Brod 13.08.2020, 09:30 - 14:30 Ing. Volf, Ing. Škeřík, Ing. Hnilička, Doc. Baranyk, Ing. Málek, Ing. Povolný, Ing. Říha 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Zlínský
2358 Produkce brambor s uplatněním půdoochranných, protierozních a biologických postupů
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Sportovní areál v Lukavci, K Areálu 248, Pelhřimov, Lukavec u Pacova , 39426 Lukavec 18.08.2020, 09:00 - 12:00 M. Chlan, M. Čížek, P. Růžek, J. Králíček, P. Kasal, M. Suchomelová, V. Čermák, E. Hausvater, B. Dobiášová, P. Marousek, J. Čepl, P. Doležal, V. Henzel 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Vysočina
2249 Principy a problematika AEKO Za horami Orlické Záhoří, z. s. (IČ: 27056163) Tuhanec 1, 47201 Tuhaň 21.08.2020, 08:00 - 17:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Liberecký
2250 Principy a problematika EZ Za horami Orlické Záhoří, z. s. (IČ: 27056163) č.p. Tuhanec, 47201 Tuhaň 22.08.2020, 08:00 - 17:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Liberecký
2359 Produkce brambor s uplatněním půdoochranných, protierozních a biologických postupů Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Hotel Prácheň v Horažďovicích , Plzeňská 252, Klatovy , 34101 Horažďovice 26.08.2020, 09:00 - 12:00 M. Chlan, M. Čížek, P. Růžek, J. Králíček, P. Kasal, M. Suchomelová, V. Čermák, E. Hausvater, B. Dobiášová, P. Marousek, J. Čepl, P. Doležal, V. Henzel 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Plzeňský
2252 Principy a problematika EZ Za horami Orlické Záhoří, z. s. (IČ: 27056163) č.p. 70, 51764 Orlické Záhoří 05.09.2020, 08:00 - 17:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Královéhradecký
2384 Pozemkové úpravy a jejich využití v zemědělské praxi PRO PŘÍRODU A MYSLIVOST, z.s. (IČ: 26603497) Ekocentrum PRO PŘÍRODU A MYSLIVOST, Sklepy za Dědinů. 823, Šardice, č.p. 823, 696 13 Šardice 10.09.2020, 09:00 - 18:00 Dr.Ing. Petr Marada 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Jihomoravský
2385 Plán společných zařízení a jeho realizace v agroekosystému PRO PŘÍRODU A MYSLIVOST, z.s. (IČ: 26603497) Ekofarma Petra Marady, Šardice 816, č.p. 816, 69613 Šardice 11.09.2020, 09:00 - 18:00 Dr.Ing. Petr Marada 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Jihomoravský
2379 Vzdělávání zemědělců AGROSTEMMA s.r.o. (IČ: 29111722) Střední zemědělská a potravinářská škola, Klatovy, Národních mučedníků 141, 33901 Klatovy 12.09.2020, 09:00 - 15:00 Ing. Blanka Fedáková 2A Konkurenceschopnost zemědělství Plzeňský
2373 Zásady BOZP při práci v lese a praktický kurz manipulace s motorovou pilou STROMA, spol. s r.o. (IČ: 49550284) č.p. 1, 25208 Slapy 14.09.2020, 08:00 - 17:00 2C Konkurenceschopnost lesnictví Středočeský
2374 Zásady BOZP při práci v lese a praktický kurz manipulace s motorovou pilou STROMA, spol. s r.o. (IČ: 49550284) č.p. 1, 25208 Slapy 15.09.2020, 08:00 - 17:00 2C Konkurenceschopnost lesnictví Středočeský
2059 Zvýšení kvalifikace a úrovně znalostí zemědělců, kteří zahajují nebo rozvíjejí zemědělskou činnost Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) zasedací místnost ve společnosti LEDEKO, a.s., Pražská 76, 679 61 Letovice 15.09.2020, 09:00 - 15:00 Ing. Lubomír Smrček 2B Mladí zemědělci Jihomoravský
2375 Zásady BOZP při práci v lese a praktický kurz manipulace s motorovou pilou STROMA, spol. s r.o. (IČ: 49550284) č.p. 1, 25208 Slapy 16.09.2020, 08:00 - 16:00 2C Konkurenceschopnost lesnictví Středočeský
2055 Zvýšení kvalifikace a úrovně znalostí zemědělců, kteří zahajují nebo rozvíjejí zemědělskou činnost Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Pivovar Dašice – Dašické sklepy, Komenského 27, 533 03 Dašice 17.09.2020, 09:00 - 15:00 Ing. Lubomír Smrček 2B Mladí zemědělci Pardubický
2380 Vzdělávání zemědělců AGROSTEMMA s.r.o. (IČ: 29111722) Střední zemědělská a potravinářská škola, Klatovy, Národních mučedníků 141, 33901 Klatovy 19.09.2020, 09:00 - 15:00 Ing. Blanka Fedáková 2A Konkurenceschopnost zemědělství Plzeňský
2340 Interní audit 8. kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Špálová 455, 507 43 Sobotka 21.09.2020, 09:00 - 17:00 Ing. Michal Vild 3A Konkurenceschopnost potravinářství Královéhradecký
2311 Správná výrobní a hygienická praxe 8 kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Dolní Lhota 39, 76323 Dolní Lhota 21.09.2020, 14:00 - 16:00 Ing. Robin Čapek 3A Konkurenceschopnost potravinářství Zlínský
2052 Zvýšení kvalifikace a úrovně znalostí zemědělců, kteří zahajují nebo rozvíjejí zemědělskou činnost Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) KD JASANKA s.r.o., Chabrovice 9, 392 01 Skopytce – Chabrovice 22.09.2020, 09:00 - 15:00 Ing. Lubomír Smrček 2B Mladí zemědělci Jihočeský